Masaż Sportowy

Forma masażu dostosowana do aktualnych potrzeb i stanu pacjenta. (Rozgrzewający, rozluźniający, pobudzający, poprawiający pracę tkanek i regenrujący zmęczone mięśnie).

Celem masażu sportowego jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku dużych przeciążeń, występujących w sporcie wyczynowym. Masaż sportowy jest jednym z elementów, który wchodzi w skład całego kompleksu zabiegów stosowanych w odnowie biologicznej. Wykonywany całościowo działa na organizm ogólnowzmacniająco i ogólnopobudzająco. Masaż wykonywany częściowo ukierunkowany jest na poszczególne grupy mięśniowe, biorące największy udział w wysiłku, przyspiesza usuwanie produktów zmęczenia.


Masaż klasyczny Gdynia

Masaż Klasyczny

Masaż klasyczny (całościowy lub częściowy) Masaż ten poprawia psychofizyczny stan pacjenta w leczeniu wielu schorzeń...
Dowiedz się więcej

Masaż stóp Gdynia

Masaż refleksroyczny stóp

Podstawą refleksoterapii jest przekonanie, że różne obszary i punkty na stopach i dłoniach odpowiadają poszczególnym częściom ciała
Dowiedz się więcej

Masaż sportowy Gdynia

Masaż sportowy

Celem masażu sportowego jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku dużych przeciążeń, występujących w sporcie wyczynowym
Dowiedz się więcej

Masaż izometryczny Gdynia

Masaż izometryczny

Zadaniem tego masażu jest przywrócenie masy i siły osłabionym mięśniom bez obciążania organizmu ćwiczeniami fizycznymi.
Dowiedz się więcej

Masaż Limfatyczny

Masaż limfatyczny

Celem masażu jest usprawnienie krążenia w naczyniach limfatycznych, co zapobiega powstawaniu chorób spowodowanych zastojem limfy.
Dowiedz się więcej

Masaż dynamiczny

Masaż dynamiczny

Masaż dynamiczny jest wykonywany na rozluźnionych grupach mięśniowych.
Dowiedz się więcej